Numer telefonu

Sposób działania Twojego cateringu

Jak działamy?

Wybierz dietę dla siebie

Krok 1

Jak działamy?

Złóż zamówienie

Krok 2

Jak działamy?

My przygotujemy posiłki

Krok 3

Jak działamy?

Bezpłatna dostawa

Krok 4

Jak działamy?

Korzystaj z wygodnej diety

Krok 5

Dostawy

Oferujemy darmowe dostawy naszych zestawów na obszarze Szczecina oraz Stargardu. Jeżeli nie jesteś pewny czy miejsce, do którego mielibyśmy dostarczyć zestaw objęte jest obszarem darmowego dowozu zadzwoń do nas, a z chęcią udzielimy takiej odpowiedzi.

Godzinę dostawy każdej diety ustalamy indywidualnie, po zapoznaniu się z Państwa preferencjami w tej kwestii. Dostawy na terenie Szczecina i Stargardu prowadzimy codziennie rano do godziny 8:30.

Posiłki dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty. Zestawy weekendowe zarówno dla Szczecina jak i Stargardu dostarczane są wspólnie w sobotę (dwa rożne zestawy dostarczone w jeden dzień). Istnieje możliwość zamówienia diety na dowolne dni w danym tygodniu, realizujemy dostawy także w wybrane dni tygodnia, bez konieczności zamawiania od poniedziałku. Każdy dzień jest dobry na rozpoczęcie diety.

Dzień próbny

Jeśli nie lubisz podejmować decyzji w ciemno mamy dla Ciebie rozwiązanie. Tym z Was, którzy chcieliby przekonać się jak w praktyce działa dieta z dowozem, oferujemy możliwość realizacji dnia próbnego, który polega na zamówieniu całodziennego zestawu dietetycznego z naszej oferty  na jeden wyznaczony dzień. Dzięki temu możesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą, organizacją dostaw oraz spróbować naszych dań i na tej podstawie podjąć decyzję o rozpoczęciu korzystania z diety pudełkowej.

Zestaw próbny oferujemy w promocyjnej cenie od 39,99 zł dziennie. Aby skorzystać z oferty wystarczy złożyć zamówienie przez internet lub skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić wszelkie szczegóły odnośnie zamówienia próbnego. Po ustaleniu godziny dostawy nasz kurier dostarczy dietę wraz z instrukcją jak się do niej stosować.

Z zestawu w promocyjnej cenie można skorzystać tylko raz i jest on przeznaczony dla klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług naszej firmy. Kolejne zamówienia realizowane będą po stawce wynikającej z cennika.

 

 

Ważne informacje

Pytania i odpowiedzi